Úvod

Villa Rosa je romantická reštaurácia a penzión v Dunajskej Strede (Slovensko). Dunajská Streda sa považuje za hlavné mesto Žitného ostrova, ktoré láka turistov termálnou vodou, čistými dunajskými ramenami plnými rýb a množstvom divej zveri.
Denné menu na Facebooku

Reštaurácia

V penzióne je k dispozícií reštaurácia, kaviareň a salónik. Reštaurácia je zariadená v mediteránskom štýle a jej kapacita je šesťdesiat hostí. Kapacita kaviarne je sedemnásť miest a v salóniku sa pohodlne cíti dvadsať hostí. Z terasy salónika sa núka pohľad na dvor so zeleňou a rozáriom.
Viac info

Izby/balíky

Hostia majú k dispozícií päť izieb a jeden apartmán. Villa má atmosféru provensálskych vidieckych domov, na stenách nájdeme všetky základné odtiene provensálskej farebnej palety. Každá izba dostala svoj názov podľa inej ruže.
Viac info

Slow food

Villa Rosa bola založená cieľom ťažiť z kultúrneho, historického a poľnohospodárskeho potenciálu Žitného ostrova. Čerstvé ryby, kráľovská divina, mäso, mliečne výrobky, zelenina, ovocie, bylinky sa objavujú na tanieroch a v pohároch v estetickej, vkusnej podobe plnej nápadov.  
Viac info

Záhrada

Z terasy salónika sa núka pohľad na dvor so zeleňou a rozárium.  Pri príjemnom posedení na terase si hostia môžu vybrať z bohatej ponuky medzinárodnej a domácej kuchyne. Medzi nápojmi ponúkame kávu, čaj, koktaily a čerstvo pripravené ovocné šťavy.
Viac info