O nás

Villa Rosa

Villa Rosa je romantická reštaurácia a penzión v Dunajskej Strede. Dunajská Streda sa považuje za hlavné mesto Žitného ostrova, ktoré láka turistov termálnou vodou, čistými dunajskými ramenami plnými rýb a množstvom divej zveri. Na svoje si prídu aj vyznávači poľovačiek, rybolovu a jazdectva. Vďaka blízkosti hraníc je tu možnosť výletov do Rakúska a Maďarska. Bratislava je od Dunajskej Stredy vzdialená 50 km, Viedeň 100 km, viedenské letisko Schwechat 80 km a vzdialenosť do Budapešti je 150 km.

Adresa: Jesenského 6. Dunajská Streda Tel:+421315902770 reservation [at] villarosa.sk

Catering

Dostavíme sa na miesto!

Reštaurácia Villa Rosa poskytuje svojim partnerom komplexné cateringové služby. Organizujeme a realizujeme obchodné obedy, večere, svadby, priateľské stretnutia a iné impozantné podujatia. Zostavenie menu je v každom prípade individuálne, pri jeho príprave Vám pomôžeme svojimi kreatívnymi nápadmi a odporučíme výber kvalitných jedál. Pre udalosti dokážeme zaistiť vhodnú kapelu alebo DJ, taktiež vyzdobenie sály živými kvetmi a dekoráciou.

Už pri počte 10 hostí sa dostavíme kamkoľvek. Vy nemusíte nič organizovať len oznámiť miesto, dátum, počet účastníkov ako aj druh plánoveného podujatia, a my so svojimi nápadmi a na základe bohatých skúseností pripravíme pre Vás takú ponuku, ktorá najviac vyhovuje Vaším požiadavkám a finančným možnostiam. Príjemné priestory podujatia, dekorácia, chutné jedlá a hojný výber nápojov už sami o sebe sú zárukou úspešného podujatia.

 

Anikó Bíró Takács
Manager

 

Naši partneri

dark_large_travel_awards.png

252_booking_logo.jpg

 

Chute Žitného ostrova

Šéfkuchára Imre Bindicsa  inšpiruje bohatstvo Žitného ostrova. Jeho recepty pramenia z miestnych tradícií, využíva  regionálne suroviny a pomocou najmodernejších technológií dostáva svoju kuchyňu na vyššiu a vyššiu kvalitatívnu úruveň.  

 

O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
Cookies