Svadba

V dnešnej dobe sú v móde vintage svadby. Interiér dunajskostredského penziónu a reštaurácie Villa Rosa je na to stvorený.

Vy nemusíte nič organizovať len určiť dátum a počet účastníkov. 

My prispejeme svojimi nápadmi a na základe bohatých skúseností pripravíme pre Vás takú ponuku, ktorá najviac vyhovuje Vaším požiadavkám a finančným možnostiam. Dáme si záležať na detailoch: pri prestieraní nesmú chýbať na tanieroch darčekové krabičky, v lete sú servítky zdobené levanduľou. Menu je v každom prípade individuálne, pri jeho zostavení Vám pomôžeme svojimi kreatívnymi nápadmi a odporučíme výber kvalitných jedál. Na udalosti dokážeme zaistiť vhodnú kapelu alebo DJ, taktiež vyzdobenie sály živými kvetmi a dekoráciou.

Priestory na svadbu

K dispozícií máme terasu, salónik, a veľkú miestnosť (kde sa zmestí 70-80 osôb), raňajkáreň a záhradu. V prípade menších svadieb si pár väčšinou vyberie salónik, kde sa zmestí 20 osôb. Salónik sa otvára na terasu, kde si hostia v prípade pekného počasia môžu dopriať kávu a zákusky. Na požiadanie tam na olovrant prestrieme švédske stoly a lavice vyzdobíme kvetmi z našej záhrady.

 

Svadba v lete pod holým nebom

V letných mesiacoch je k dispozícií terasa a záhrada. V letných mesiacoch na skladovanie zákuskov zabezpečíme chladiarenské auto.


DARČEK OD NÁS PRE MLADOMANŽELOV:
Mladomanželia majú jednu noc zdarma v našom novomanželskom apartmáne. V deň svadby už od rána zabezpečíme mladomanželom jednu izbu, kde sa v kľude môžu pripraviť na svoj veľký deň! 

Svadobné fotografovanie

Na fotografovanie vám ako kulisa poslúži interiér, izby a prekrásna záhrada so zeleňou a rozáriom.
 

 

 

Svadba
Svadba
Svadba
Svadba
Svadba
Svadba
Svadba
Svadba
Cookies