Svadby

V dnešnej dobe sú v móde vintage svadby. Interiér dunajskostredského penzia Villa Rosa je na to stvorený.

Vy nemusíte nič organizovať len dátum a počet účastníkov. 

My so svojimi nápadmi a na základe bohatých skúseností pripravíme pre Vás takú ponuku, ktorá najviac vyhovuje Vaším požiadavkám a finančným možnostiam. Dáme si záležať na detailoch: pri prestieraní nesmú chýbať na tanieroch darčekové krabičky, v lete sú servítky zdobené levanduľou. Zostavenie menu je v každom prípade individuálne, pri jeho zostavení Vám pomôžeme svojimi kreatívnymi nápadmi a odporučíme kvalitný výber jedál. K udalosti dokážeme zabezpečiť vyhovujúcu kapelu alebo DJ, taktiež vyzdobenie sály živými kvetmi a dekoráciou.

K dispozícií máme terasu, salónik, a veľkú miestnosť (kde sa zmestí 70-80 osôb), raňajkáreň a záhradu. V prípade menších svadieb si pár väčšinou vyberie salónik, kde sa zmestí 20 osôb. Salónik sa otvára do terasy, kde si hostia v prípade pekného počasia môžu dopriať kávu a zákusky. Niekedy tam na olovrant prestierame švédske stoly a lavice vyzdobíme kvetmi z našej záhrady.

V letných mesiacoch pre zákusky zabezpečíme chladiarenské auto. A ako DARČEK OD NÁS: mladomanželia majú jednu noc zdarma v našom novomanželskom apartmáne. Už odrána zabezpečíme mladomanželom jednu izbu, kde sa v kľude môžu pripraviť na ich veľký deň! 

K fotografovaniu vám ako kulisa poslúži interiér, izby a prekrásna záhrada so zeleňou a rozáriom.