Reštaurácia | Kaviareň | Penzión Dunajská Streda

Podľa hodnotenia Gurman Award je Villa Rosa NAJLEPŠIA TEMATICKÁ REŠTAURÁCIA na Slovensku. Villa Rosa je romantická reštaurácia a penzión, ktorý sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Táto lokalita láka turistov termálnou vodou, čistými dunajskými ramenami plnými rýb a množstvom divej zveri. Dunajská Streda, +421315902770, reservation@villarosa.sk
Denné menu na Facebooku

Reštaurácia

Naša kuchyňa je regionálna a zohľadňuje sezónnosť surovín. V reštaurácii Villa Rosa sa môžete zoznámiť so stravovacou kultúrou hnutia Slow Food, ktorá sa zakladá na miestnej gastronomickej tradícii. Jedlá sa pripravujú len z miestnych surovín, ktoré pochádzajú z našich vlastných hospodárstiev.
Viac info

Izby/balíky

Príjemné ubytovanie v penzióne Villa Rosa, hostia majú k dispozícií päť izieb a jeden apartmán. Villa Rosa má atmosféru vidieckych domov, na stenách nájdeme všetky základné odtiene žitnoostrovskej farebnej palety. Každá izba dostala svoj názov podľa inej ruže.
Viac info

KUKKÓNIA

Kukkonia je starý názov  Žitného ostrova Táto nádherná oblasť bola ešte za čias tatárskych nájazdov nazvaná Kukkoniou. Keď sa totiž chceli miestni obyvatelia navzájom varovať pred nepriateľom, napodobňovali zvuk žaby  kunky červenobruchej (kuk-kó). 
Viac info

Záhrada

Z terasy salónika sa núka pohľad na záhradu so zeleňou a rozáriom.  Pri príjemnom posedení na terase si hostia môžu vybrať z bohatej ponuky jedál pripravených z regionálnych surovín. Prežite letné horúčavy v záhradnej reštaurácii, kde sa pri chutných jedlách môžete osviežiť chladivými nápojmi.
Viac info