Reštaurácia

large_gurman_1vidlicka_yellow_gold.png

Naša kuchyňa je regionálna a zohľadňuje sezónnosť surovín. V reštaurácii Villa Rosa sa môžete zoznámiť so stravovacou kultúrou hnutia Slow Food, ktorá sa zakladá na miestnej gastronomickej tradícii. Jedlá sa pripravujú len z miestnych surovín, ktoré pochádzajú z našich vlastných hospodárstiev.

Žitnoostrovskí poľovníci dodávajú divinu, a miestni rybári čerstvé ryby. Zelenina a ovocie sa pestuje, okopáva, oberá v našich sadoch vo Vrakúni, a mangalice sú chované v Boheľove.  

Cestoviny a domáci chlieb sú čerstvo pripravované priamo v našej kuchyni.

Adresa: Jesenského 6. Dunajská Streda Tel: +421315902770 reservation [at] villarosa.sk
 Darujte zážitok!

Čo môže byť originálnejší darček, ako poobedie strávené s blízkou osobou pri káve a zákusku,
alebo večer korunovaný gastronomickým zážitkom? 
Na recepcii penziónu Vám ochotne vystavia darčekový poukaz v hodnote 20.- € na kávové - zákuskové posedenie pre dvoch,
alebo darčekový poukaz v hodnote 69.- € na 5 - chodové zážitkové menu pre dvoch, s aperitívom a kávovou špecialitou
. Samozrejme akceptujeme aj požiadavky na darčekové poukazy vo vyššej hodnote.

Adresa: Jesenského 6. Dunajská Streda Tel:+421315902770 www.villarosa.sk

 


Záhradná reštaurácia

Prežite letné horúčavy v záhradnej reštaurácii, kde sa pri chutných jedlách môžete občerstviť chladivými nápojmi. Ochutnajte domáce limonády, ktoré sa pripravujú z čerstvého ovocia priamo z našich ovocných sadov! V dobovej peci pečieme chlieb, posúchy, mäso, zeleninu. Na grile sa chystajú dobroty voňavé od dymu dreveného uhlia. Svojich priateľov, alebo obchodných partnerov môžete pohostiť v rámci záhradnej párty.  
 

Reštaurácia

Prostredie našej reštaurácie pripomína atmosféru vidieckých kúrií. Jedálny lístok je obmieňaný podľa sezóny. Našim hosťom ponúka pravý gastronomický zážitok. Profesionálny tím nášho známeho šéfkuchára Imreho Bindicsa Vás srdečne pozýva a očakáva s vynikajúcimi miestnymi jedlami. Návšteva Villa Rosy je aj preto kulinársky zážitok, lebo môžete ochutnať ikonické jedlá Žitného ostrova, medzi inými aj veľa spomínanú mangalicu.

Rezervácia : Pri počte nad 10 osôb je potrebné objednať sa vopred. Ďakujeme.

Rezervácie môžete uskutočniť telefonicky: +421 31 590 2770, alebo prostredníctvom e-mailu: reservation [at] villarosa.sk
 

Skúsený barista, Arpád Szelepcsényi praží kávu priamo v reštaurácii zo starostlivo vybraných zŕn. Naše limonády a horúce nápoje pripravujeme z byliniek a kvetov hojne rastúcich na Žitnom ostrove. Za barovým pultom cez zimu miešajú príjemne hrejivé nápoje, a v lete čerstvé, osviežujúce šťavy.

K dobrému jedlu a k príjemnému prostrediu neodmysliteľne patrí kvalitné víno. Naši hostia si môžu vybrať zo skutočne bohatej ponuky. Ponúkame v prvom rade výber z južnoslovenskej vinohradníckej oblasti, ale na vínnej karte sú reprezentované aj najvýznamnejšie maďarské oblasti. Milovníci gastronomických potuliek si môžu vybrať z vín z najznámejších teroárov sveta.

Ak ste milovníkom vína a gastronómie, nevynechajte naše vínne večery, a nechajte sa uniesť symfóniou chutí chutí. O výber vín a precízne zostavenie ponuky sa stará someliér Attila Kovács a Laszló Zemanek.
 

Špecialita!

Ponúkame najlepšie ocenené vína  z našej vlastnej pivnice  Világi Winery -Chľaba. Ochutnajte naše domáce víno: Villa Rosa Cserszegi fűszeres 2017..  

Víno bez kompromisov, s výnimočnou silou a nezameniteľnou chuťou sa rodí pri obci Chľaba podľa starých tradícií, ktoré sa snúbia so špičkovými modernými technologickými postupmi. Vinohrady vinárstva VILÁGI WINERY sa rozprestierajú medzi Dunajom, Ipeľom a  Hronom. Južné svahy, na ktorých sa rozprestierajú sú v dokonalej súhre so slnečnými lúčmi, po ktorých každý starostlivo pestovaný vinič tak prahne.

Máme vína aj od  Frigyesa Botta, ktorý je dodávateľom niekoľkých michelinovských reštaurácií.
 

Všeobecné obchodné podmienky

 

Virtuálna prehliadka

SALÓNIK A Kaviareň

Náš modrý salónik je vhodný na usporiadanie svadieb, rodinných osláv a firemných podujatí. 

Oslávte Vaše narodeniny, meniny v domácom prostredí. Firmám  poskytneme dia premietanie a flipchart tabuľu.. 

Kapacita salóniku je 22 miest.

 

Ak nie ste ubytovaní v penzióne, len by ste si chceli vychutnať prepych začarovaného sveta, zastavte sa tu aspoň na vynikajúcu kávu Semiramis, ktorá je pražená priamo v kaviarni zo starostlivo vybraných zŕn Arabiky.

Kapacita kaviarne je 17 miest.
 

 

Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Cookies