Reštaurácia

large_gurman_1vidlicka_yellow_gold.png

Reštaurácia Villa Rosa, pripomínajúca atmosféru vidieckeho sídla, ponúka možnosť oboznámiť sa s kultúrou stravovania v podaní hnutia Slow Food, ktorá je založená na gastronomických tradíciách regiónu. Všetky jedlá sú vyhotovené výlučne z miestnych surovín, ktoré pochádzajú z našich vlastných fariem. Ponúkame vlastnoručne pripravené cestoviny, pečivo a zákusky, ktoré sa rodia priamo u nás. Reštaurácia Villa Rosa, ktorá čoskoro bude oslavovať 20. výročie svojho vzniku, získala prestížne gastronomické ocenenie maďarského združenia vidieckych gurmánskych reštaurácií SVÉT. Podľa hodnotenia Gurman Award je jednou z najlepších tematických reštaurácií na Slovensku.

Adresa: Jesenského 6. Dunajská Streda, Tel: +421315902770, reservation [at] villarosa.sk
 Darujte zážitok!

Čo môže byť originálnejší darček, ako poobedie strávené s blízkou osobou pri káve a zákusku,
alebo večer korunovaný gastronomickým zážitkom? 

Zakúpte si darčekový poukaz v hodnote 95 € na 5-chodové zážitkové menu pre dvoch, s aperitívom a kávovou špecialitou.

Na recepcii penziónu Vám ochotne vystavia darčekový poukaz v zvolenej hodnote.

Adresa: Jesenského 6. Dunajská Streda Tel:+421315902770

 


Záhradná reštaurácia

Prežite letné horúčavy v záhradnej reštaurácii, kde sa pri chutných jedlách môžete občerstviť chladivými nápojmi. Ochutnajte domáce limonády, ktoré sa pripravujú z čerstvého ovocia priamo z našich ovocných sadov! V dobovej peci pečieme chlieb, posúchy, mäso, zeleninu. Na grile sa chystajú dobroty voňavé od dymu dreveného uhlia. Svojich priateľov, alebo obchodných partnerov môžete pohostiť v rámci záhradnej párty.  
 

Reštaurácia

Prostredie našej reštaurácie pripomína atmosféru vidieckých kúrií. Jedálny lístok je obmieňaný podľa sezóny. Našim hosťom ponúka pravý gastronomický zážitok. Profesionálny tím nášho známeho šéfkuchára Imreho Bindicsa Vás srdečne pozýva a očakáva s vynikajúcimi miestnymi jedlami. Návšteva Villa Rosy je aj preto kulinársky zážitok, lebo môžete ochutnať ikonické jedlá Žitného ostrova, medzi inými aj veľa spomínanú mangalicu.

Rezervácia je nutná v nasledujúcich prípadoch: pri počte nad 10 osôb; ak máte špeciálne požiadavky; ak si želáte objednať mimo á la carte.

Ďakujeme.

Rezervujte si stôl telefonicky: +421 31 590 2770, alebo prostredníctvom e-mailu: reservation [at] villarosa.sk
 

Skúsený barista, Arpád Szelepcsényi praží kávu priamo v reštaurácii zo starostlivo vybraných zŕn. Naše limonády a horúce nápoje pripravujeme z byliniek a kvetov hojne rastúcich na Žitnom ostrove. Za barovým pultom cez zimu miešajú príjemne hrejivé nápoje, a v lete čerstvé, osviežujúce šťavy.

K dobrému jedlu a k príjemnému prostrediu neodmysliteľne patrí kvalitné víno. Naši hostia si môžu vybrať zo skutočne bohatej ponuky. Ponúkame v prvom rade výber z južnoslovenskej vinohradníckej oblasti, ale na vínnej karte sú reprezentované aj najvýznamnejšie maďarské oblasti. Milovníci gastronomických potuliek si môžu vybrať z vín z najznámejších teroárov sveta.

Ak ste milovníkom vína a gastronómie, nevynechajte naše vínne večery, a nechajte sa uniesť symfóniou chutí chutí. O výber vín a precízne zostavenie ponuky sa stará someliér Attila Kovács a Laszló Zemanek.
 

Špecialita!

Ochutnajte vlajkové vína vinárstva Világi Winery: Rizling rýnsky Terroir selection a Pinot noir Terroir selection.

Világi Winery, Chľaba

Údolie 3 riek poznali už Rimania a Kvádi: jedinečná mikroklíma tvorená Dunajom, Ipľom a Hronom vibruje starodávnymi  energiami. Spolu so silou slnka ohrievajúceho krajinu a minerálnym bohatstvom vulkanickej pôdy robia víno, ktoré sa tu vyrába, výnimočným a dokonale vyváženým.

 

Všeobecné obchodné podmienky

 

Virtuálna prehliadka

SALÓNIK A Kaviareň

Náš modrý salónik je vhodný na usporiadanie svadieb, rodinných osláv a firemných podujatí. 

Oslávte Vaše narodeniny, meniny v domácom prostredí. Firmám  poskytneme projektor a flipchart tabuľu.

Kapacita salóniku je 22 miest.

 

Ak nie ste ubytovaní v penzióne, len by ste si chceli vychutnať prepych začarovaného sveta, zastavte sa tu aspoň na vynikajúcu kávu Villa Rosa blend, ktorá je pražená zo starostlivo vybraných zŕn Arabiky a Robusty.

Kapacita kaviarne je 17 miest.
 

 

Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia
Cookies